Opowiadania fantasy

Opowiadania fantasy to jedna z dziedzin, w której chciałbym zaistnieć literacko. Gdzieś po głowie chodzi mi kontynuacja Bursztynowego szlaku; jest to opowiadanie fantastyczne o wiosce prasłowian, przez którą przebiega sławny Bursztynowy Szlak. Być może w dalszej perspektywie pokażę Ci także inne opowiadania fantastyczne, które dotychczas wysyłałem wyłącznie na konkursy.

zapraszam do księgarni po opowiadania fantasy

zapraszam do księgarni po nowe opowiadania fantasy

Opowiadania fantasy – przeczytaj opowiadanie fantastyczne

opowiadanie fantasy duch orła
bursztynowy szlak
opowiadanie strzeż sie berdnikow

Wybierz najlepsze opowiadanie fantastyczne

Od pisania opowiadań fantastycznych zaczynał na przykład Andrzej Sapkowski. Sagę o Wiedźminie pisarz rozpoczął dwoma tomami opowiadań. Z pisania opowiadań fantastycznych zasłynęli również Andrzej Pilipiuk, Terry Pratchett czy Neil Gaiman.

Nawet Tolkien przed napisaniem Władcy Pierścieni stworzył kilka opowiadań osadzonych w realiach Śródziemia. To tylko pokazuje, że zaczynając przygodę z fantastyka opowiadania mogą być dobrym pomysłem na start.

Opowiadanie fantasy powinno w tym przypadku dać autorowi solidne podwaliny, powiedziałbym fundamenty pod rozbudowany świat.

opowiadania fantasy –  pobierz opowiadanie fantastyczne

Opowiadania fantastyczne w mojej księgarni internetowej

Uruchomiłem księgarnię internetową, w której znajdziesz wszystkie opowiadania fantastyczne, jakie do tej pory napisałem. Starsze opowiadania fantasy oferuję tam za darmo. Wystarczy, że założysz konto w mojej księgarni i będziesz mógł pobrać darmowe ebooki już teraz!

Opowiadania fantastyczne to nie wszystko

Jeśli nie interesuje Cię żadne opowiadanie fantastyczne opublikowane na tej stronie, być może rozważysz lekturę moich felietonów? Pisze tam o tym, co widzę, słyszę. Co mnie bawi lub boli. Tam opowiadanie fantasy nie ma prawa bytu.

Piszę również recenzje książek i filmów. Warto śledzić również te działy. A jeśli jesteś ciekaw jak pisać opowiadania fantastyczne, zapraszam do mojego kursu pisania. Tam opowiadam o własnych doświadczeniach i przemyśleniach.

Być może nie jestem jeszcze uznanym autorem, nie mam na koncie powalającego opowiadania fantasy, ale pogłębiam wiedzę, by być w tym coraz lepszym. Masz już jakieś ulubione opowiadanie fantasy z mojej listy?

Scroll Up