Opowiadania fantasy

Opowiadania fantasy to jedna z dziedzin, w której chciałbym zaistnieć literacko. Gdzieś po głowie chodzi mi kontynuacja Bursztynowego szlaku; jest to opowiadanie fantastyczne o wiosce prasłowian, przez którą przebiega sławny Bursztynowy Szlak. Być może w dalszej perspektywie pochwalę się także innymi opowiadaniami fantasy, które dotychczas wysyłałem na konkursy.

zapraszam do księgarni po opowiadania fantasy

zapraszam do księgarni po nowe opowiadania fantasy

Opowiadania fantasy

opowiadanie fantasy duch orła
bursztynowy szlak
opowiadanie strzeż sie berdnikow

Najlepsze opowiadania fantasy

Od pisania opowiadań fantastycznych zaczynał na przykład Andrzej Sapkowski. Saga o Wiedźminie rozpoczyna się dwoma tomami opowiadań. Z pisania opowiadań fantastycznych zasłynęli również Andrzej Pilipiuk, Terry Pratchett czy Neil Gaiman.

Nawet Tolkien przed napisaniem Władcy Pierścieni stworzył kilka opowiadań osadzonych w realiach Śródziemia. To tylko pokazuje, że biorąc się za pisanie, opowiadania fantastyczne mogą być dobrym pomysłem na start.

Opowiadania fantasy powinny w tym przypadku dać solidne podwaliny, powiedziałbym fundamenty pod rozbudowany świat.

opowiadania fantasy za darmo

Opowiadania fantasy w mojej księgarni internetowej

Uruchomiłem księgarnię internetową, w której znajdziesz wszystkie opowiadania fantastyczne, jakie do tej pory napisałem. Starsze opowiadania fantasy oferuję tam za darmo. Wystarczy, że założysz konto w mojej księgarni i będziesz mógł pobrać darmowe ebooki już teraz!

Scroll Up