Publikacje

Poniżej prezentuję wszystkie książki, słuchowiska i audiobooki, bazujące na napisanym przeze mnie tekście, a w których przygotowanie zaangażowali się inni wydawcy. Niektóre z pozycji mogą być dostępne za darmo.

Nellie Bly – 10 dni w domu dla obłąkanych

Jakiś czas temu trafiłem na newsa o Nellie Bly, młodej dziennikarce, która na zlecenie swojego wydawcy, Josepha Pulitzera, udała się pod przykrywką do domu dla obłąkanych. Kobieta miała sprawdzić, w jakich warunkach trzymani są chorzy. I czy faktycznie są chorzy. Opowieść, którą chciałbym Wam przedstawić, oparta jest na faktach i bazuje na zapiskach dziennikarki, opublikowanych na łamach New York World.

Nellie Bly – 10 dni w domu dla obłąkanych Read More »

Taki Dziki Zachód

Wedle mojej wiedzy, już w październiku odbędzie się premiera antologii Taki Dziki Zachód pod redakcją Bartka Biedrzyckiego. Antologii, w której znalazło się miejsce dla opowiadania napisanego przeze mnie.

Taki Dziki Zachód Read More »

Sen o wolnym świecie

Już 19 stycznia w ofercie Audioteki pojawi się nowy serial audio! Sen o wolnym świecie to przygodowa historia osadzona w postapokaliptycznym, dieselpunkowym świecie, w którym liczy się przede wszystkim wola przetrwania. Jeśli jesteś fanem Mad Maxa i wodnego świata, a swego czasu zarywałeś noce przy Falloucie, jest to propozycja, która może Cię zainteresować!

Sen o wolnym świecie Read More »