Publikacje

Poniżej prezentuję wszystkie książki, słuchowiska i audiobooki, bazujące na napisanym przeze mnie tekście, a w których przygotowanie zaangażowali się inni wydawcy. Niektóre z pozycji mogą być dostępne za darmo.

Sen o wolnym świecie – rozdział 1

Urbs, pustynne miasto na kontynencie Genei. Otto dowiaduje się, że do miasta wraca Ralph Cronenberg, lokalny możnowładca i planuje kolejny wyścig po technologię. Kasjusza odwiedza nietypowy gość – Metalowy Kruk i informuje o zamiarach Cronenberga. Chłopak razem z innymi mieszkańcami gromadzi się przed fabryką, gdzie Ralph ogłasza rozpoczęcie kolejnej edycji wyścigu. Nastolatek postanawia wziąć udział.

Sen o wolnym świecie – rozdział 2

Kasjusz próbuje zapisać się do bractwa okultystów i spotyka tam znajomego swojego zmarłego dziadka. W nocy chłopaka nawiedza wizja i Kasjusz postanawia zrealizować ryzykowny plan. W tym celu zabiera posłańca burmistrza do baru, gdzie próbuje wyciągnąć kluczowe dla niego informacje.

Taki Dziki Zachód

Wedle mojej wiedzy, już w październiku odbędzie się premiera antologii Taki Dziki Zachód pod redakcją Bartka Biedrzyckiego. Antologii, w której znalazło się miejsce dla opowiadania napisanego przeze mnie.

Sen o wolnym świecie

Już 19 stycznia w ofercie Audioteki pojawi się nowy serial audio! Sen o wolnym świecie to przygodowa historia osadzona w postapokaliptycznym, dieselpunkowym świecie, w którym liczy się przede wszystkim wola przetrwania. Jeśli jesteś fanem Mad Maxa i wodnego świata, a swego czasu zarywałeś noce przy Falloucie, jest to propozycja, która może Cię zainteresować!

Ostatnia podróż Ijona – słuchowisko oryginalne

Z okazji roku Lema, bo obecnie (2021 r.) obchodzimy setną rocznicę jego urodzin, popełniłem scenariusz słuchowiska, hołdującego twórczości tego jakże znakomitego autora. Dzięki zaufaniu i pracy ludzi ze Soundsitive Studio możecie cieszyć się właściwie pierwszą produkcją, do której przygotowałem scenariusz.

Rocznik Fantastyczny 2020 – debiut na papierze

O czym ja pieprzę? O pierwszym tekście spod mojej ręki, który pojawił się na papierze. W redagowanym przez Bartka Biedrzyckiego Roczniku Fantastycznym ukazało się moje opowiadanie — Paparazzo!