Opowiadania

Raz na jakiś czas nachodzi mnie chęć opowiedzenia krótkiej historii.  Dlatego poniżej, jeśli jesteście ciekawi krótszych tekstów, które wyszły spod mojego pióra lub palców, choć ostatnio, co przyznaję z bólem, nie piszę już ręcznie, znajdziecie darmowe opowiadania do czytania online.

Już teraz możesz czytać moje najnowsze opowiadania, zapisując się do newslettera. Formularz znajduje się w stopce. Albo zaglądać na moją stronę do tej kategorii. Jak wolisz. Choć dołączając do bazy mailingowej, zyskujesz pewność, że nic nie przegapisz.

 

Darmowe opowiadania do czytania online

Paparazzo

Paparazzo to opowiadanie napisanie do redagowanego przez Bartka Biedrzyckiego Rocznika Fantastycznego 2020. Poniżej dzielę się fragmentem tej historii – całą przeczytacie w wspomnianej antologii lub w formie ebooka, do którego otrzymacie dostęp po zapisaniu się do mojego newslettera.

Paparazzo Read More »

Duchy przeszłości

W biurze detektywa Broniewskiego pojawia się tajemnicza kobieta. Szuka mężczyzny, z którym ponoć łączy ją wspólna przeszłość. Czy Toni powinien wziąć tę sprawę? Czy zdoła odnaleźć… No właśnie. Właściwie kim jest poszukiwany jegomość?

Duchy przeszłości Read More »