Darmowe ebooki gorsze niż tradycyjne książki do czytania za darmo, np. z biblioteki?

Z niewiadomych mi powodów wiele osób traktuje ebooki, czyli tytuły publikowane jako PDF lub epub, jako produkt drugiej kategorii. Od wydawców i autorów czytelnicy oczekują, że tego typu książki udostępniane będą za darmo. A przecież ebooki niosą ze sobą taką samą wartość czy to rozrywkową, czy intelektualną, jak ich papierowe odpowiedniki.

Chciałbym udowodnić na swoim przykładzie, że płatne i darmowe ebooki w niczym nie ustępują tradycyjnym książkom. Chciałbym też pokazać, że książki do czytania za darmo mogą prezentować podobny poziom, jak tytuły oferowane przez tradycyjne wydawnictwa.

Moje darmowe książki w postaci pdf do pobrania i czytania na komputerze, telefonie i czytniku

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Darmowe ebooki po polsku — pełne wersje do czytania na komputerze

Na łamach mojej księgarni internetowej oferuję między innymi darmowe książki. Wystarczy, że założysz konto i podasz swoje dane, potrzebne do obsługi zamówienia. Wszystkie darmowe książki pdf możesz zamówić tak, jakbyś zamawiał zwykłego ebooka, z tą różnicą, że po przejściu do kasy nie musisz uiszczać opłaty.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz dostęp do moich darmowych ebooków. Wystarczy, że pobierzesz je na komputer, telefon lub czytnik i… voila. Masz kolejne książki do czytania za darmo.

darmowe ebooki po polsku do pobrania za darmo, darmowe książki pdf pełne wersje

Darmowe książki do pobrania, czytania i udostępniania

Wszystkie darmowe książki do czytania opublikowane tutaj jako pełne wersje możesz rozpowszechniać w sieci bez mojej zgody. Nie możesz jednak pobierać za to pieniędzy. Prezentowane tutaj darmowe ebooki udostępniam w celach promocyjnych. Są one chronione prawem autorskim, nie możesz więc ingerować w ich zawartość.

W mojej księgarni znalazłem też przestrzeń dla darmowych książek wydawanych przez innych self publisherów oraz przez portale oferujące ebooki za darmo. Jak się z nimi obchodzić i co to za strony?

Darmowe ebooki pdf bez rejestracji

Portale, takie jak Wolne Lektury na swoich łamach oferują darmowe ebooki pdf bez rejestracji. Są to napisane przez nieżyjących autorów darmowe książki do pobrania jako pdf lub epub. Majątkowe prawa autorskie wygasają po siedemdziesięciu latach od śmierci autora, dlatego wiele z popularnych tytułów można teraz znaleźć w sieci właśnie jako darmowe ebooki Pełne wersje tych powieści w niedługiej przyszłości znajdziesz również u mnie.

Będę jednak selekcjonował, które darmowe ebooki do pobrania jako pdf umieszczę w księgarni internetowej. Musisz też pamiętać, że ja nie wymagam informowania, skąd pobrałeś mojego darmowego ebooka. Niestety darmowe książki pdf z innych portali wymagają akredytacji, tj. poinformowania odbiorców, skąd został pozyskany dany tytuł, nawet jeśli znalazłeś go u mnie.

Darmowe ebooki to nie cały asortyment mojej księgarni

Już niebawem w mojej księgarni internetowej zamieszczę nowe tytuły. Nie będą to wyłącznie darmowe ebooki po polsku do pobrania jako pdf. Mam zamiar zacząć oferować książki do czytania za mała opłatą. Gdzieś z tyłu głowy mam pomysł na publikowanie antologii moich opowiadań oraz pierwszej (mikro)powieści.

Krótkie fragmenty pokażę na łamach strony. Zanim to jednak nastąpi, zachęcam do zakładania konta na mojej stronie i pobierania ebooków za darmo.