Opowiadania

Od jakiegoś czasu piszę opowiadania. Jestem skoncentrowany na fantastyce, choć oczywiście nie chciałbym zamykać się wyłącznie w tym jednym gatunku. Jeśli jesteś ciekaw, co do tej pory stworzyłem, poniżej znajdziesz listę moich tekstów. Wszystkie do przeczytania w stu procentach za darmo!

zapraszam do księgarni

zapraszam do księgarni

Darmowe opowiadania

opowiadanie fantasy duch orła
opowiadanie post apo - ostatnie dwadziescia dni
bursztynowy szlak
opowiadanie strzeż sie berdnikow

Dlaczego piszę i publikuję opowiadania za darmo w postaci PDF oraz epub?

Opowiadania to dla mnie sposób na ćwiczenie warsztatu. Mam swoiste ADHD i bardzo szybko nudzą mnie pomysły, nad którym pracuję. Tworzenie opowiadań pozwala mi więc na szybkie zakończenie projektu i rozpoczęcie kolejnego.

Pisanie opowiadań uczy zwięzłości. Dzięki tej formie jestem w stanie zrozumieć zasady planowania historii, wyrobić sobie styl oraz ćwiczyć edycję tekstów, co także jest niezwykle istotne dla autora.

Dlatego na mojej stronie to opowiadania są przeważającą kategorią. Być może kiedyś będę w stanie stworzyć tomik z opowiadaniami wpisującymi się w określony nurt. Jednak na ten moment opowiadania, które tutaj publikuję, są kolokwialnie mówiąc, z różnych parafii. Mam jednak nadzieję, że przypadną Ci do gustu.

darmowe opowiadania online, pdf i epub

Scroll Up