Martwy brzeg – konkurs literacki na opowiadanie grozy

Zbliża się kolejny konkurs literacki na opowiadanie. Tym razem do napisania jest opowiadanie grozy utrzymane w konwencji horroru marynistycznego. Organizatorem konkursu literackiego na opowiadanie jest internetowy Magazyn Histeria.

Jeśli lubisz czytać i pisać historie z dreszczykiem, ten konkurs literacki na opowiadanie grozy będzie jak znalazł.

Regulamin konkuru literackiego na opowiadanie grozy

Aby wziąć udział w konkursie literackim na opowiadanie organizowanym przez Magazyn Histeria musicie napisać tekst na wyżej wspomniany temat i przesłać go na adres konkurs@magazynhisteria.pl do końca lutego.

Opowiadanie musi mieć minimum pięć, a maksimum piętnaście stron znormalizowanego maszynopisu. Opowiadanie na konkurs literacki musi być napisane czcionką Times New Roman o wielkości 12 punktów z interlinią 1,5 wiersza. Plik o rozszerzeniu .doc wyślijcie na adres mailowy Magazynu.

Jak wygrać konkurs literacki na opowiadanie Magazynu Histeria?

Ze wszystkich nadesłanych opowiadań redakcja Magazynu Histeria wybierze kilka najlepszych, zaś jury konkursu literackiego wyłoni zwycięzcę spośród wyłonionych przez redakcję prac.

Zarówno zwycięskie opowiadanie, jak również pozostałe wyróżnione teksty zostaną opublikowane w marcowym wydaniu Magazynu Histeria. Dodatkowo, autor zwycięskiego opowiadania otrzyma kilka gadżetów, w tym książkę Terror.

Tutaj znajdziecie oryginał regulaminu konkursu: http://magazynhisteria.pl/martwy-brzeg-konkurs-literacki/

Scroll Up