Konkurs na scenariusz filmu lub serialu z terminem do połowy 2020 roku!

Oddział jednego z największych producentów na świecie ogłasza OTWARTY nabór na scenariusz filmu fabularnego oraz serialu telewizyjnego. Zgłoszenie można wysyłać do 18 czerwca tego roku, jest więc sporo czasu na przygotowanie czegoś dobrego.

Endemol Shine Polska ogłasza nabór na scenariusz filmu i serialu

Endemol Shine Polska w swoim portfolio posiada ponad cztery tysiące formatów, m.in. Czarne lustro, Peaky Blinders, Big Brother, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, MasterChef, The Wall, Stulecie Winnych, Skazane czy Jak poślubić Milionera.

Scenariusz na film o dowolnej tematycze oraz serial komediowy, kryminalny lub o charakterze dramatu obyczajowego możecie zgłaszać w formie elektronicznej. Wystarczy wysłać swoją pracę pod adres scenariusz@endemolshine.pl. Każdy autor może zgłosić maksymalnie trzy scenariusze do każdej kategorii.

Nabór podzielono na dwie kategorie

Autorzy scenariusza filmu fabularnego muszą przygotować scenariusz o minimalnej objętości 70 stron, synopsis do dwóch stron oraz logline. Organizatorzy nie wymagają treatmentu!

Jeśli chodzi o scenariusz serialu, konieczne jest przygotowanie scenariusza do pierwszych trzech odcinków, synopsisu fabuły (zakładam, że całego sezonu) oraz opisu głównych postaci.

Oryginalną treść ogłoszenia znajdziecie tutaj: http://www.endemolshine.pl/aktualnosci/nabor-na-scenariusz-filmu-i-serialu/.

Niestety na stronie brakuje regulaminu, ale zakładam, że tak duży producent raczej nie będzie próbował oszukać potencjalnej kury, znoszącej złote jajko. Bo przecież każdemu z nas marzy się rola takiej kury.

Scroll Up