Co nowego?

Najnowsze opowiadania i fragmenty powieści. Oprócz tego felietony i teksty typowo blogowe o filmach, serialach, książkach i życiu wannabe pisarza. Jednym słowem wszystko, czym żyję.

o powrocie do domu

O powrocie do domu i grupie pięciu pijanych chłopaczków

Ciężko zmęczeni po całonocnej podróży dalekobieżnym autobusem, wysiedliśmy w Katowicach. Szczęśliwie nie musieliśmy czekać zbyt długo na transport do domu. Autobus podmiejski pojawił się w kilka minut po dotarciu na odpowiedni przystanek.

grafomani na twitterze

Uwaga, grafoman na Twitterze

Chciałbym stwierdzić, że wyłącznie kilkukrotnie spotkałem się z tendencją do słowotwórstwa wśród piszących. Nie było to jednak słowotwórstwo podyktowane jakimiś sensownymi argumentami, a jedynie lenistwem i ograniczeniem w ilości znaków, które przecież teraz Twitter rozszerzył dwukrotnie.

czarny-piatek

Black friday – co to jest i skąd się wziął czarny piątek?

Czarny piątek to kolejna absurdalna tradycja, która zawitała do naszego kraju zza oceanu. Od kilku lat z nutką pobłażania i zażenowania przyglądam się temu szaleństwu.

sen-o-wolnym-swiecie

Sen o wolnym świecie – rozdział trzeci

Trzeci rozdział mojej pierwszej powieści. Sen o wolnym świecie to przygodowa powieść postapokaliptyczna o świecie przyszłości pełnym XIX-wiecznych wynalazków.

image

Witam Cię!

Jestem Łukasz. Jeśli miałbym określić siebie jednym słowem, użyłbym dwóch: wannabe pisarz, czyli ktoś kto próbuje zostać osobą zarabiającą na życie pisaniem.

Jeśli lubisz czytać, trafiłeś we właściwe miejsce. Jeśli lubisz fantastykę, jeszcze lepiej! Wszystkie teksty opublikowane na stronie możesz czytać w stu procentach za darmo.

Jeśli chciałbyś wiedzieć o mnie więcej,
kliknij w poniższy przycisk. Robisz to na własną odpowiedzialność!

Recenzje

Nie przegap żadnej historii!

Już teraz możesz dołączyć do mojej listy mailingowej. Zapisując się na newsletter zapewniasz sobie pierwszeństwo w otrzymywaniu nowych tekstów!

Scroll Up