Sen o wolnym świecie

Sen o wolnym świecie to moja pierwsza powieść. O ile ten tekst faktycznie zasługuje na to miano. Nie zważając na definicję, prezentuję Wam mój sztandarowy projekt, od którego zaczęła się moja przygoda z pisaniem.

zapraszam do księgarni

zapraszam do księgarni

Chyba nic tu nie ma!

O mojej powieści

Pierwszy rozdział Snu o wolnym świecie został opublikowany w amatorskim ezinie kilka lat temu. Teraz jest to już inny tekst. Mam nadzieję, że podzielenie się z wami pierwszym rozdziałem mojego jak na razie najdłuższego tekstu, zmobilizuje mnie do publikowania kolejnych części tej historii.

sen o wolnym świecie

Czym jest Sen o wolnym świecie?

Podobno pierwsza powieść jest najtrudniejsza do napisania. Nie wiem czy to taki zwyczaj, ale wiem, że w moim przypadku się sprawdza. Sen o wolnym świecie to powieść postapo z elementami dieselpunku i steampunku. Jest to historia Kasjusza, młodego chłopaka, który żyje w postapokaliptycznym świecie pełnym przeszłych rozwiązań. Kasjuszowi marzy się lepsze życie, ale przez niefortunne zbiegi okoliczności zmuszony jest do rezygnacji z własnych planów. Musi poddać się biegowi wydarzeń, zaufać obcym i robić coś wbrew sobie.

Scroll Up