Podcast Czytam Się

Jestem Łukasz, a to jest podcast Czytam Się, w którym prezentuję opowiadania i powieści w formie dźwiękowej. Pomyślałem, że obok treści pisanych, zacznę tworzyć audiobooki, słuchowiska i seriale audio, czytane przeze mnie lub przez zaprzyjaźnionych lektorów. Robię to dla wszystkich, którzy wolą słuchać.

Jeśli chcesz śledzić podcast w aplikacji na telefonie, tutaj znajdziesz adres feedu, który musisz do niej dodać:

https://anchor.fm/s/44c36588/podcast/rss

Posłuchaj najnowszych odcinków

Czytam Się S3E03 – Złoto Alaski cz. 2

Jujiro Wada wyruszył do Dawson City. Kilkaset mil pieszo, zadanie niemal niewykonalne. Czy uda mu się dotrzeć do celu? I czy w ogóle powinien próbować? Jaką cenę zapłaci za tak trudną podróż? I co czeka go na miejscu?

Czytam Się S3E02 – Złoto Alaski cz. 1

Lubisz powieści przygodowe? A może tęsknisz za dobrym westernem? Jeśli tak, mam dla Ciebie świetną wiadomość. Jakiś czas temu napisałem opowiadanie, którego akcję osadziłem na Alasce. Rzecz jasna w czasach, w których były to tereny Inuitów, a biali pojawiali się tam wyłącznie w charakterze poszukiwaczy złota. I teraz prezentuję to opowiadanie w formie audio. Powyżej możesz posłuchać pierwszej jego części.

Czytam Się S3E01 – To, co po nas zostanie

Czy warto gromadzić rzeczy? Czy nasz dobytek może być ciężarem dla osób, które zostaną tu po naszej śmierci? Tekst powstał na skutek śmierci, która zdarzyła się w życiu mojej rodziny.

Czytam Się S2E04 – Domek nad jeziorem – odcinek 4

W czwartym odcinku Michał zaczyna dostrzegać dziwność otaczającego go świata. Próbuje zrozumieć, co jest jawą, a co snem. Które z wydarzeń dzieją się naprawdę. Co gorsza, w pewnej chwili obie rzeczywistości zaczynają się przenikać.

Czytam Się S2E03 – Domek nad jeziorem – odcinek 3

W trzecim odcinku Michał próbuje odnaleźć się w rzeczywistości, której nie rozpoznaje. Nie wie, co stało się ze światem, który zna. Gdzie podziali się ludzie, którzy dotychczas byli w jego życiu. Czy to wszystko sen? A może…