Kontakt

Zakładam, że z jakiegoś powodu chciałbyś się ze mną skontaktować. Nie widzę innego – sensownego – powodu, dlaczego miałbyś odwiedzać tę stronę.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, porozmawiać o pisaniu, pomysłach na książkę lub wydawaniu się w jakimkolwiek modelu – choć na ten moment nie mam o tym zielonego pojęcia, ale w myśl zasady nie znam się to się wypowiem – śmiało pisz na adres kontakt@lukaszmigura.com.

Potrzebujesz statystyk? Napisz do mnie, podeślę Ci informacje wyjęte wprost z Google Analyticsa. Dzięki nim dowiesz się, ile osób czyta mnie w danym momencie i jaki jest główny profil odbiorcy.

Gdzie mnie znaleźć?

Od połowy kwietnia centrum mojej obecności w sieci stanowi powyższa strona. Swoje ja uzewnętrzniam również na youtube, instgramie i twitterze, ale te konta to wyłącznie dodatek do mojej twórczości. Kwintesencję tego co robię znajdziecie właśnie tutaj.

Dlatego najszybciej i najprościej będzie do mnie po prostu wysłać maila. Możesz też napisać komentarz pod jednym z moich tekstów.

Ostatnim miejscem komunikacji z czytelnikami, które sobie upodobałem jest newsletter. Jeśli masz kiepską pamięć i zapominasz, żeby mnie odwiedzać, gorąco zachęcam do zapisania się przez formularz znajdujący się obok.

Scroll Up