Nominacja do Zajdla za 2020 rok – pomożesz?

Nie znam osoby, która protestowałaby przeciwko pochwałom. Zwłaszcza, jeśli pochwałę wyrazi się w postaci nominacji do konkursu, czy o zgrozo, wygrywając tenże konkurs. Ja, kiedy chodzi o moje teksty, jestem łasy na pochwały. Choć czy faktycznie na nie zasługuję zostawiam już Waszej ocenie. Ale dlaczego o tym piszę?

Nominacja do nagrody Zajdla za 2020 rok

W Polsce co roku przyznawana jest Nagroda Literacka Fandomu Polskiego imienia Janusza Zajdla. Czytelnicy — ewentualnie pisarze z przerośniętym ego — nominują teksty na początku roku, a potem, na Polconie, największym polskim konwencie fantastyki, zgromadzeni tam miłośnicy elfów, czarów, kosmicznych starć, wampirów i wszelkiej innej maści fantastycznych tworów, głosują, które opowiadanie i która powieść w ich odczuciu była najlepsza w roku ubiegłym.

Tak się składa, że w 2020 na łamach Rocznika Fantastycznego ukazało się moje opowiadanie — Paparazzo. Jeśli komuś z Was przypadło do gustu, zachęcam do nominowania tego tekstu do Zajdla za 2020 rok. Możecie to zrobić, wchodząc tutaj: https://zajdel.art.pl/nominacje/.

W polu opowiadanie, powinniście wkleić następujące dane.

AutorTytułPublikacjaWydawca
Migura ŁukaszPaparazzoRocznik
Fantastyczny 2020
Gniazdo Światów

Dzięki temu mój tekst znajdzie się na liście opowiadań nominowanych do Zajdla, spośród której będą wybierać wszyscy goście Polconu. Z góry dziękuję.