Audiobooki za darmo – darmowe audiobooki i słuchowiska po polsku

Wielu z Was woli słuchać niż czytać. Widać to chociażby po rosnącym zainteresowaniu audiobookami i podcastami. Dlatego wpadłem na pomysł, że w wolnych chwilach będę czytał moje opowiadania i powieści. W ten sposób jestem w stanie zaoferować audiobooki za darmo dla wszystkich miłośników słuchania.

Audiobooki za darmo i po polsku

Czytam Się to mój autorski podcast, w którym będę czytać moje opowiadania i powieści – być może udostępnię nawet pełne wersje audiobooków opartych na moich książkach. Pomyślałem, że obok ebooków zacznę tworzyć audiobooki po polsku, specjalnie dla tych, którzy wolą słuchać niż czytać. Kliknij w poniższy tytuł, żeby przejść do podcastu. Znajdziesz tam informacje, gdzie i jak słuchać mojego autorskiego słuchowiska. Wszystkie audiobooki w ramach tej serii dostępne są online oraz do pobrania jako mp3!

czytam się - podcast autorski Łukasza Migury

Podcast Czytam Się

Moje opowiadania i powieści dostępne w formie audiobooków za darmo.

Darmowe audiobooki i słuchowiska dla dorosłych i dla dzieci – pełne wersje online i do pobrania jako mp3

Na ten moment oferuję darmowe audiobooki i słuchowiska dla dorosłych. Mam też w planach darmowe audiobooki dla dzieci, oparte na najpopularniejszych bajkach, dostępnych na licencji CC0. Będę czytał je oczywiście po polsku.

Scroll Up